AQUATIS a.s.- Hledáme pracovníka na pozici - samostatná účetní

AQUATIS a.s. - inženýrská a konzultační společnost působící v oblasti vodního hospodářství a životního prostředí

V současnosti bychom rádi rozšíříli náš kolektiv o pracovníka na pozici:

Samostatná účetní

Místo výkonu práce: Brno, Botanická 834/56

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
• Vedení pokladní agendy včetně zaúčtování, účtování stravenek,
• Správa saldokonta pohledávek a závazků,
• Zpracování upomínek a zápočtů,
• Spolupráce na měsíční účetní závěrce,
• Kontrola a účtování tuzemských a zahraničních cestovních náhrad,
• Příprava podkladů pro interní i externí kontroly.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ekonomického zaměření,
• Praxe v oboru min. 2 roky,
• Dobrá znalost účetnictví,
• Znalost práce na PC, MS OFFICE - WORD, EXCEL,
• Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a dobré komunikativní dovednosti.

Nabízíme:
• zajímavou a samostatnou práci na HPP s možností seberealizace,
• příjemné pracovní prostředí,
• pružnou pracovní dobu,
• odpovídající mzdové podmínky,
• zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravenky, dovolená 5 týdnů, karta Multisport)
• možnost stálého prohlubování své odbornosti.

Nástup: 1.6.2020 (IHNED)

Mzda: 25. - 30 tis. Kč

Váš životopis a motivační dopis zašlete na adresu: dana.kopecka@aquatis.cz do 15.5.2020

Vybraní kandidáti budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání