AQUATIS a.s.- Hledáme pracovníka na pozici - Geodet

Láká vás zajímavá a rozmanitá práce v terénu a kanceláři?

Společnost AQUATIS a.s. je stabilní česká společnost poskytující komplexní služby v oblasti vodního hospodářství. Svým klientům pomáháme zlepšovat životní prostředí a utvářet krajinu v souladu s přírodou. Do našeho týmu hledáme šikovného člověka, který se bude spolupracovat s naší geodetickou skupinou:

Geodet
Baví Vás práce v terénu a následné zpracování v kanceláři?
• Troufáte si spolupracovat na složitějších úkolech a volit nestandardní postupy?
• Dokážete pracovat samostatně i v týmu a ručíte za své výstupy?
• Máte chuť se vzdělávat a rozšiřovat své odborné znalosti a dovednosti?

Potom je tato pozice určena pro Vás.
Výsledkem Vaší práce bude:
- geodetická práce v terénu a její kancelářské vyhodnocení

Vaším úkolem bude:
• sběr geodetických dat v terénu (GPS, totální stanice)
• vyhodnocení měření v kanceláři
• související administrativa

Rozhodně Vám nesmí chybět:
• znalosti na úrovni SŠ alespoň technického zaměření
• pečlivost a trpělivost
• uživatelská znalost práce na PC /Excel, Word/
• ŘP sk. B a chuť cestovat většinou v rámci ČR
Vaší výhodou bude:
• zkušenosti v oblasti geodézie

A co u nás můžete očekávat?
• přívětivé prostředí firmy s tradicí
• vzdělávání v oboru i možnost rozšiřování jazykových znalostí
• HPP s fixní mzdou a platovým postupem při dobrých výsledcích
• firemní benefity
Oslovila Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete svůj životopis na adresu: dana.kopecka@aquatis.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání